पश्चिम् अमवा खानेपानीको आयोजनामा अभिमुखिकरण

मेचीकाली संवाददाता

१९ चैत्र २०७९, आईतवार
100 shares


तुलसीराम पौडेल —
अमवा, चैत्र १९

रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिका -७ स्थित पश्चिम् अमवा खानेपानी तथा सरसफाइ संस्थाको आयोजनामा खानेपानी तथा सरसफाइ सम्बन्धि १ दिने अभिमुखिकरण कार्यक्रम सम्पन्न भयो।विद्यालय व्यवस्थापन समितिका प्रतिनिधि ,टोल विकास संस्थाका पदाधिकारीहरु ,समाजसेवी ,बुद्दिजिवी लगायतको सहभागिता रहेको अभिमुखिकरणमा प्रशिक्षक खिमानन्द रिजालले खानेपानी तथा सरसफाइ सम्बन्धि महत्त्वपूर्ण कुराहरुको बारेमा प्रशिक्षण दिनु भएको थियोे ।
कार्यक्रममा पश्चिम् अमवा खानेपानी तथा सरसफाइ संस्थाका अध्यक्ष झपेन्द्रराज अर्यालले कार्यक्रमको औचित्यमाथी प्रकाश पार्नु भएको थियो ।
अभिमुखिकरण कार्यक्रममा १३५ जना सहभागी रहेकोे संस्थाका कार्यालय प्रमुख अमृत ज्ञवालीले जानकारी दिनुभयो। संस्थाका अध्यक्ष झपेन्द्रराज अर्यालको अध्यक्षता, सियारी गाउँपालिका अध्यक्ष थानेश्वर घिमिरेको प्रमुख आतिथ्यता, उपाध्यक्ष रत्न बहादुर पौडेलको स्वागत मन्तव्य रहेको कार्यक्रममा सिद्दार्थ माध्यमिक विद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष खिमानन्द सापकोटा ,बरदवा टोल विकास संस्थाकी अध्यक्ष बुद्धि माया क्षेत्री लगायतले शुभकामना मन्तव्य दिनु भएको थियो ।कार्यक्रमको संचालन केशव अधिकारीले गर्नुभएको थियो ।