ड्रिमल्याण्डको वार्षिकोत्सव तथा कर्मचारी सम्मान कार्यक्रम

मेचीकाली संवाददाता

२० चैत्र २०७९, सोमबार
46 shares

बुटवल। तिलोत्तमा नगरपालिका–५ मणीग्रामस्थित ड्रिमल्याण्ड गोल्ड रिसोर्ट एण्ड होटल प्रालिको १३ औँ वार्षिकोत्सव तथा कर्मचारी सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

आइतबार रिसोर्टका अध्यक्ष गोपाल रानाको अध्यक्षता तथा रिसोर्टका सञ्चालक विष्णुबहादुर थापा, गीता थापा र जनरल म्यानेजर लक्ष्मण खड्काको आतिथ्यतामा कार्यक्रम भएको थियो । कार्यक्रममा रिसोर्टमा कार्यरत कर्मचारीहरुमध्ये १८ जना कर्मचारीहरुलाई विभिन्न विधामा सम्मान गरीएको थियो ।

कार्यक्रममा रिसोर्टका अध्यक्ष रानाले ७ वटै प्रदेशमा ड्रिम ग्रुपअन्तर्गतका नयाँ शाखा बिस्तार गर्ने योजना भएपनि कोभिडका कारण असहज स्थिति सिर्जना भएपछि नयाँ योजना अघि नबढेको बताए । यस्तै कार्यक्रममा ड्रिम इन्टरनेशनल होटलका सहायक अपरेशन्स म्यानेजर राजेन्द्र पौडेलले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए । लेखा प्रमुख दिपेन्द्रसिंह जिसीको सञ्चालनमा कार्यक्रम भएको थियो ।

ठूला ठूला सम्मेलन, विवाह, पार्टी, कन्सर्ट तथा सेमिनार र गोष्ठीका लागि रोजाइमा पर्ने ड्रिमल्याण्डमा हेल्थ क्लब, बार, कफि सप, बेबी पार्क तथा यस क्षेत्रकै ठूलो स्विमिङ पुल र प्रशस्त पार्किङ सुविधा छ । खुला र शान्त वातावरण, सुन्दर फूलबारी ड्रिमल्याण्डका थप विशेषता हुन् ।